Bio-Tone

Bio-Tone

Kasuta Bio-Tone’i sportimiseks ja vormis püsimiseks! Eksklusiivne NeoLife SPORT Bio-Tone varustab oluliste aminohapetega L-arginiin, L-ornitiin ja L- türosiin, ning ka olulise toitaine koliini ning inositooliga, mida leidub igas meie rakus. Olgu sooviks tõsta keha toonust, saada juurde energiat või olla füüsiliselt tugevam, igal juhul on hästi toimiv ainevahetus efektiivseks lihaste ehitamiseks ning taastumiseks peale aktiivset päeva või sportimist ülioluline.

from / 58.40

Kirjeldus

Bio-Tone

L-arginiin on mõningatel juhtudel asendamatu aminohape, mis tähendab, et oluline on anda seda oma kehale toiduga, eriti kui keha füsioloogilised taastumisvajadused võivad olla suuremad kui keha seda toota suudab

L-ornitiin ei ole asendamatu aminohape, L-ornitiin moodustub L-arginiini lagunemisel. Ornitiin on hädavajalik ammoniaagi eemaldamiseks verest. Ornitiini on neerude kaudu võimalik muuta tagasi L-arginiiniks ning seeläbi jagada kehale arginiini kasulikkust.

L-türosiin on asendatav aminohape, mida keha toodab fenüülalaniinist.
Türosiin on vajalik neerupealise hormooni epinefriini (adrenaliin), norepinefriini (noradrenaliin) ja neurotransmitteri dopamiini valmistamiseks.

Koliin on eluoluline toitaine, mis aitab kaasa homotsüsteiini normaalsele ainevahetusele ja aitab säilitada normaalset maksa talitlust. Seda peetakse lipotroopseks faktoriks, mis töötab koos teiste toitainetega, et aidata kaasa lipiidide normaalsele ainevahetusele. Koliini on vaja kesknärvisüsteemi ülesehituseks ja funktsioneerimiseks, olles membraani ja “mälu” neurotransmitteri atsetüülkoliini osa.

Inositool on toitaine, mida leidub igas rakus ja millel on oluline roll signaalide edastamisel. See on rakumembraani fosfolipiidide oluline osa. .

• Ei sisalda potentsiaalselt ohtlike stimulante.
• Ei sisalda midagi kunstlikku! Ei sisalda kunstlikke värv-, maitse-, magus- ega säilitusaineid! • Garanteerime, et toode ei sisalda ühtegi Rahvusvahelise Olümpiakomitee ja Maailma antidopingu Agentuuri poolt hetkel keelatud koostisosa.