Ostujuhis ja tellimuse tingimused

Ostu vormistamine
Kõikide toodete hinnad on toodud koos käibemaksuga. Valige tootekataloogist omale sobiv toode ja kogus ning vajutage nuppu “LISA KORVI.” Seejärel ava ülevalt paremalt “VAATA OSTUKORVI”. Kui soovite ostu sooritada, vajutage nuppu „MINE MAKSMA.“ Avanevas aknas saab sisestada oma andmed. Tärniga tähistatud väljad on kohustuslikud. Täitke vähemalt kohustulikud väljad ning vajutage jälle „JÄTKA.“ Seejärel avaneb aken infoga kohaletoimetamise viisi ja hinna kohta, saate valida, kas saadame kauba kulleriga, Omniva pakiautomaati, Smartposti automaati või DPD automaati. Samuti tehke linnuke, et olete nõus  “privaatuspoliitika reeglitega”. Peale seda vajutage nuppu „ESITA TELLIMUS.“

Kehtib 100% tagastusõigus.

Tellimused alates 65€ toimetame Teieni ilma tasuta.

DPD Pick Up pakipood – on kõige soodsam kauba kätte saamise viis. Maksab 2 € ja rippmenüüst saab valida endale sobiva pakipoe/pakiroboti asukoha. Tööpäeval enne kella 10:00 esitatud tellimus jõuab teieni kahe tööpäeva jooksul. Teile tuleb SMS.*Pakid liiguvad E-R. Reedel enne 10:00 tellitud kaup jõuab teieni esmaspäeval, peale 10:00 tellitud kaup jõuab teieni teisipäeval/kolmapäeval.

Smartpost pakiautomaati – kauba tellimine maksab 4 €. Tööpäeval enne 11:00 tellitud kaup jõuab teieni kahe tööpäeva jooksul. Teie telefonile tuleb SMS ja sealt saadud koodi kasutades saate oma paki kätte.*Pakid liiguvad E-R.
Kulleriga KÄTTE pakk otse koju või tööle – maksab 4 € ja kuller helistab enne kohale jõudmist ette. Tööpäeval enne kella 11:00 esitatud tellimus jõuab teieni kahe tööpäeva jooksul. Märgi palun märkmetesse, kui soovid, et pakk saabuks enne 17:00 või peale 17:00.

Omniva Post24 pakiautomaadid Paki saatmine maksab 4 €. Pakid liiguvad ainult tööpäevadel ja enne 12:00 esitatud tellimus jõuab automaati kahe tööpäeva jooksul. Teie telefonile tuleb SMS ja sealt saadud koodi kasutades saate oma paki kätte.*Pakid liiguvad ainult E-R. Reedel enne 12:00 tellitud kaup jõuab teieni esmaspäeval, peale 12:00 tellitud kaup jõuab teieni teisipäeval.

Tellimuse tühistamine ja toodete tagastamine

  • Kliendil on õigus kaup tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest.
  • Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis. Taganemisõiguse kasutamiseks peab klient tootepakendi avama ettevaatlikult ja seda kahjustamata. Tootega tutvumiseks võib seda kasutada viisil, mis on vajalik asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Selleks peab tarbija käsitlema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks tavapäraselt teha seda poes.
  • Taganemisavaldus peab olema OÜ JRB Millerwood saadetud kirjalikult aadressil jrbmillerwood@gmail.com tähtaja (so 14 päeva) jooksul. Avaldusse tuleb märkida tellimuse number.
  • Ettemaks tühistatud tellimuse eest tagastatakse Sinu pangakontole 14 päeva jooksul (tavapäraselt teeme seda 3 tööpäeva jooksul) peale avalduse esitamist e-posti aadressile jrbmillerwood@gmail.com eeldusel, et kaup tagastatakse selle aja piires.
  • Kauba tagastamise kulu kannab täies ulatuses Klient. OÜ JRB Millerwood kannab tagasisaatmise kulud juhul, kui kaup on kahjustustega, mida polnud välisel vaatlusel võimalik tuvastada ning mis pole tekkinud Kliendi poolt pakendi hoolimatul avamisel või kui kaup ei vasta Kliendi tellimuses olevale tootele (st ekslikult saadeti vale toode).
  • Juhul kui Klient kaotab toote kohaletoimetamise pikema tähtaja tõttu huvi toote ostmise vastu, on Kliendil õigus oma tellimus tühistada edastades aadressile jrbmillerwood@gmail.com vastavasisulise avalduse. Kliendi poolt tasutud ettemaks tagastatakse 3. päeva jooksul peale Kliendi poolt vastava avalduse esitamist.
  • OÜ JRB Millerwood jätab endale õiguse tühistada Kliendi tellimus juhul, kui tellitud kaup on laos otsas ning Klient ei ole nõus OÜ JRB Millerwood poolt pakutava asendustootega või pikenenud tarneajaga.

Meie kodulehel on kõik hinnad toodud eurodes (€). Tasuda saab krediitkaardiga, pangalinkidega, lunamaksega, arve alusel.